Tandlæge Annette Munk Kamber ApS
CVR 25817877 · Anpartsselskab · Opløst efter erklæring
Tandlæge Annette Munk Kamber ApS er et anpartsselskab, stiftet , med adresse i København Ø. Virksomheden er registreret i branchen praktiserende tandlæger. Virksomheden er ikke længere aktiv (status: opløst efter erklæring). Der er offentliggjort 20 årsregnskaber, heraf 1 mere end seks måneder efter regnskabsårets udløb. Seneste regnskab (30.06.2022) viser en egenkapital på -3.197 kr. og et resultat på -163 t.kr..
Stamdata
- CVR-nummer
- 25817877
- Status
- Opløst efter erklæring
- Virksomhedsform
- Anpartsselskab
- Stiftet
- Ophørt
- Adresse
- c/o Annette Munk Kamber, Østerbrogade 45, 1.
2100 København Ø - Kommune
- København
- Branche
- Praktiserende tandlæger (862300)
Konkurser i branchen: Praktiserende tandlæger - Selskabskapital
- 125 t.kr.
- Ansatte
- 7 (2018)
- Revisor
- Aros
- Revision fravalgt
- Ja
Advarselstegn
| Regnskaber indsendt for sent | 1 af 21 |
| Mangler regnskab | Nej |
| Negativ egenkapital | Ja |
| Soliditetsgrad | -1,1 % |
| Likviditetsgrad | 99 % |
| Flytninger (seneste 2 år) | 0 |
| Direktørskift i alt | 0 |
| Direktørens tidligere konkurser | 0 |
| Andre selskaber på adressen | 6 |
| Usikkerhed om fortsat drift | Nej |
Regnskab og nøgletal
| Regnskabsår | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Bruttofortjeneste | -139 t.kr. | 638 t.kr. |
| Årets resultat | -163 t.kr. | -135 t.kr. |
| Egenkapital | -3.197 kr. | 160 t.kr. |
| Aktiver i alt | 278 t.kr. | 425 t.kr. |
| Likvider | 278 t.kr. | – |
| Kortfristet gæld | 281 t.kr. | – |
| Gns. ansatte | 1 | – |
Seneste regnskab: Regnskabsklasse B · revisors erklæring: Andre erklæringer uden sikkerhed · Aros.
Indsendte årsrapporter
| Regnskabsperiode | Offentliggjort | Dage efter periodens udløb | |
|---|---|---|---|
| 01.07.2021 – 30.06.2022 | 151 | ||
| 01.07.2020 – 30.06.2021 | 147 | ||
| 01.07.2019 – 30.06.2020 | 90 | ||
| 01.07.2018 – 30.06.2019 | 100 | ||
| 01.07.2017 – 30.06.2018 | 117 | ||
| 01.07.2016 – 30.06.2017 | 126 | ||
| 01.01.2015 – 31.12.2015 | 166 | ||
| 01.01.2014 – 31.12.2014 | 155 | ||
| 01.01.2013 – 31.12.2013 | 156 | ||
| 01.01.2012 – 31.12.2012 | 157 | ||
| 01.01.2011 – 31.12.2011 | 157 | ||
| 01.01.2010 – 31.12.2010 | 125 | ||
| 01.01.2009 – 31.12.2009 | 160 | ||
| 01.01.2008 – 31.12.2008 | 145 | ||
| 01.01.2007 – 31.12.2007 | 135 | ||
| 01.01.2006 – 31.12.2006 | 185 | For sent | |
| 01.01.2005 – 31.12.2005 | 159 | ||
| 01.01.2004 – 31.12.2004 | 151 | ||
| 01.01.2003 – 31.12.2003 | 156 | ||
| 01.01.2002 – 31.12.2002 | 128 |
Årsrapporten skal være modtaget af Erhvervsstyrelsen senest 5 måneder efter regnskabsårets udløb. Vi markerer rapporter offentliggjort mere end 6 måneder efter som “for sent”.
Ledelse, ejere og revisor
| Rolle | Navn | Fra | Til |
|---|---|---|---|
| Direktør | Annette Kamber | ||
| Ejer (100 %) | Annette Kamber | ||
| Revisor | Henrik Wulff Jørgensen | ||
| Revisor | CHRISTENSEN KJÆRULFF STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB | ||
| Revisor | PARTNERSELSKABET AF 1. JULI 2012 | ||
| Revisor | CHRISTENSEN KJÆRULFF STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB | ||
| Stifter | Marius Nicolai Julian Mallet |
Direktørernes øvrige selskaber
Annette Kamber – 1 andre selskaber
- KDK ApS Aktiv
Adressehistorik (2 flytninger)
| c/o Annette Munk Kamber, Østerbrogade 45, 1., 2100 København Ø | |
| c/o Annette Munk Kamber, Sofiegade 2, 4., 1418 København K | |
| Hovedvejen 61, 2600 Glostrup |
Tidligere navne
| Tandlæge Annette Munk Kamber ApS | – |
| ANNETTE MUNK KAMBER ApS | – |
| EJENDOMMEN HOVEDVEJEN ApS | – |
| TANDLÆGE ANNETTE MUNK KAMBER ApS | – |
Ansatte pr. år
Andre virksomheder på samme adresse
- BENT A. NISSEN ApS Opløst
- Estate Østerbro ApS Aktiv
- G-GAMES ApS Tvangsopløst
- GolfersGlobe IVS Tvangsopløst
- MKH Holding III ApS Opløst
- TANDLÆGE JESPER HASBIRK ApS Fusioneret
Lignende virksomheder i København
- TANDLÆGERNE BRØNSHØJ TORV ApS Brønshøj
- AGDA ApS København K
- TANDLÆGE TORBEN LANG PEDERSEN ApS København S
- Tandlægeselskabet Peter Clausen ApS Valby
- FLÜGGES DENTAL ApS København K
- 1. Juni 2026 ApS København S
- TANDLÆGEKLINIKKEN. TORVEGADE 45. CHRISTIANSHAVNS TORV ApS København K
- Tandplejer Belinda Petersen ApS København K
- Nordic Smile Klinik ApS København N
- Tryg Tandkirurgi ApS København S
- OC Tandlægerne Gammelstrand ApS København K
- Tandlæge TM ApS København NV
Spørgsmål og svar om Tandlæge Annette Munk Kamber ApS
Er Tandlæge Annette Munk Kamber ApS gået konkurs?
Nej, Tandlæge Annette Munk Kamber ApS er ikke registreret som konkursramt i CVR. Status er: opløst efter erklæring.
Hvem er revisor for Tandlæge Annette Munk Kamber ApS?
Tandlæge Annette Munk Kamber ApS har senest anvendt Aros.
Hvornår blev Tandlæge Annette Munk Kamber ApS stiftet?
Tandlæge Annette Munk Kamber ApS blev stiftet 15. december 2000.
Hvad er egenkapitalen i Tandlæge Annette Munk Kamber ApS?
Egenkapitalen var -3.197 kr. ifølge regnskabet for perioden der sluttede 30. juni 2022.
Kilde: CVR og Erhvervsstyrelsens offentliggjorte årsrapporter. Oplysningerne opdateres løbende.